Tanie loty do Amsterdamu

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Bilety lotnicze Amsterdam
Tanie loty Amsterdam

Warszawa - Amsterdam

od 2020-06-15 do 2020-10-20

349.00

Kraków - Amsterdam

od 2020-05-20 do 2020-10-27

339.00

Gdańsk - Amsterdam

od 2020-05-20 do 2020-10-28

379.00

Łódź - Amsterdam

od 2020-05-20 do 2020-10-28

299.00

Oferujemy tanie bilety lotnicze do Amsterdamu. Poznaj nasze tanie loty – tanie bilety lotnicze do Amsterdamu. Bezpośrednie loty z Warszawy do Amsterdamu liniami LOT oraz holenderskimi liniami KLM. Amsterdam posiada jeden ważny port lotniczy Amsterdam-Schiphol (Luchthaven Schiphol, AMS). Jest to największe w Holandii międzynarodowe lotnisko, a także jedno z najbardziej rozbudowanych w Europie pod względem zajmowanego terytorium i liczby obsługiwanych lotów międzynarodowych. Ze względu na swoje korzystne położenie w Europie Zachodniej, lotnisko obsługuje także liczne loty międzykontynentalne.


Lotnisko Amsterdam-Schiphol znajduje się ok. 18 km od centrum Amsterdamu. Rocznie obsługuje ponad 47 milionów pasażerów, a ruch samolotowy na łącznie sześciu pasach startowych odbywa się z częstotliwością kilku startów i lądowań na minutę. Kolejny, siódmy pas startowy jest w trakcie projektowania. Port Schiphol wiedzie prym w rankingach najbardziej obleganych lotnisk w Europie zarówno pod względem obsługiwanej liczby pasażerów, jak i przepływających tędy towarów...{czytaj więcej}


Turystyka Amsterdam Często można spotkać się z określeniem Amsterdamu mianem “Wenecji Północy”. Miasto zawdzięcza sobie tę nazwę swojej terytorialnej zabudowie – podzielony jest siatką wodnych kanałów, które tworzą w obrębie miasta swojego rodzaju wyspy. Amsterdam posiada też ważny morski port handlowy, który sprzyja gospodarczemu rozwojowi miasta. W Amsterdamie mieści się kilka dobrych szkół wyższych, w tym dwa uniwersytety. Rozwinięte zaplecze kulturalne od lat przyciąga tysiące turystów, którzy podziwiają tutejsze doskonałe muzea, galerie, a także piękne ogrody botaniczne. ...{czytaj więcej}

Przykładowe loty z Warszawy do Amsterdamu. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

LO Wylot

LO 269

  • 2020-07-12 20:55 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-12 23:05 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

LO Powrót

LO 269

  • 2020-07-18 08:00 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-18 11:00 Warszawa (WAW)

2h 0m / Bezpośrednio

Cena: 472 PLN

LO Wylot

LO 265

  • 2020-07-11 08:20 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-11 10:35 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

LO Powrót

LO 265

  • 2020-07-19 08:00 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-19 11:00 Warszawa (WAW)

2h 0m / Bezpośrednio

Cena: 472 PLN

Przykładowe loty z Krakowa do Amsterdamu. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

FR Wylot

FR 1812

  • 2020-07-15 13:00 Kraków (KRK)
  • 2020-07-15 14:30 Londyn (LTN)

Czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka

VK Wylot

VK 8407

  • 2020-07-15 20:50 Londyn (LTN)
  • 2020-07-15 23:05 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka

U2 Powrót

U2 2724

  • 2020-07-21 09:50 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-21 11:35 Mediolan (MXP)

6h 30m / 1 przesiadka

U2 Powrót

U2 2593

  • 2020-07-21 14:30 Mediolan (MXP)
  • 2020-07-21 16:20 Kraków (KRK)

6h 30m / 1 przesiadka

Cena: 625 PLN

FR Wylot

FR 7227

  • 2020-07-16 14:05 Kraków (KRK)
  • 2020-07-16 15:40 Bristol (BRS)

Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

U2 Wylot

U2 6167

  • 2020-07-16 17:30 Bristol (BRS)
  • 2020-07-16 19:50 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

U2 Powrót

U2 2724

  • 2020-07-21 09:50 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-21 11:35 Mediolan (MXP)

6h 30m / 1 przesiadka

U2 Powrót

U2 2593

  • 2020-07-21 14:30 Mediolan (MXP)
  • 2020-07-21 16:20 Kraków (KRK)

6h 30m / 1 przesiadka

Cena: 651 PLN

Loty z Gdańska do Amsterdamu. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

KL Wylot

KL 1922

  • 2020-07-13 19:25 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-13 21:20 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL Powrót

KL 1922

  • 2020-07-18 16:55 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-18 19:35 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 537 PLN

KL Wylot

KL 1922

  • 2020-07-13 19:25 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-13 21:20 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL Powrót

KL 1922

  • 2020-07-18 21:50 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-19 00:30 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 537 PLN