Tanie loty do Amsterdamu

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Gdańsk
do Amsterdamu od 359,00

Wylot

Wylot z: Gdańsk, Polska Lotnisko wylotu: Gdańsk, Rębiechowo (GDN)

Przylot

Przylot do: Amsterdam, Holandia Lotnisko przylotu: Amsterdam, Holandia (AMS)

  • Linie lotnicze: Ryanair Gdańsk Amsterdam Wizzair Gdańsk Amsterdam

Cena od 359.00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie loty z Gdańska do Amsterdamu tanimi liniami lotniczymi

Tanie bilety lotnicze na trasie Gdańsk (Polska) – Amsterdam (Holandia). Bezpośrednie loty oferują linie KLM, z Warszawy w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 siedem razy w tygodniu. Wyloty z Gdańska do Amsterdamu trzy razy w ciągu dnia w godz 06:30-08:30, 11:45-13:40 i o godz 18:05-20:00. Loty relacji odwrotnej z Amsterdamu do Gdańska także codziennie dwa razy w ciągu dnia. Wyloty z Amsterdamu o godz 15:55,lądowanie w Gdańsku o godz 17:35 oraz o godz 20:35-22:20.

Loty z Gdańska do Amsterdamu. Oferty tanich połączeń tanich linii. Sprawdź promocje.

KL

KL 1922

  • 2020-07-13 19:25 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-13 21:20 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL

KL 1922

  • 2020-07-18 21:50 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-19 00:30 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 531 PLN

KL

KL 1922

  • 2020-07-13 19:25 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-13 21:20 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL

KL 1922

  • 2020-07-18 16:55 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-18 19:35 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 531 PLN

KL

KL 1916

  • 2020-07-07 07:25 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-07 09:20 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL

KL 1916

  • 2020-07-14 16:55 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-14 19:35 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 595 PLN

KL

KL 1916

  • 2020-07-12 07:25 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-12 09:20 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL

KL 1916

  • 2020-07-19 17:00 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-19 19:40 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 595 PLN

KL

KL 1916

  • 2020-07-11 07:20 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-11 09:15 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL

KL 1916

  • 2020-07-18 16:55 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-18 19:35 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 595 PLN

KL

KL 1922

  • 2020-07-07 19:05 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-07 21:00 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL

KL 1922

  • 2020-07-14 16:55 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-14 19:35 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 595 PLN

KL

KL 1922

  • 2020-07-11 19:05 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-11 21:00 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL

KL 1922

  • 2020-07-18 16:55 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-18 19:35 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 595 PLN

KL

KL 1916

  • 2020-07-13 07:25 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-13 09:20 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL

KL 1916

  • 2020-07-20 17:15 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-20 19:55 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 595 PLN

KL

KL 1922

  • 2020-07-14 19:05 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-14 21:00 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL

KL 1922

  • 2020-07-21 16:55 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-21 19:35 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 595 PLN

KL

KL 1922

  • 2020-07-13 19:25 Gdańsk (GDN)
  • 2020-07-13 21:20 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

KL

KL 1922

  • 2020-07-20 17:15 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-20 19:55 Gdańsk (GDN)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 595 PLN